Model - F 800 GT

PrehledModeluSport PrehledModeluTour PrehledModeluRoadster PrehledModeluAdventure PrehledModeluHeritage PrehledModeluUrban

Model - F 800 GT

F 800 GT F 800 GT F 800 GT F 800 GT F 800 GT

Prostě nasedněte a vyjeďte. Nechte každodenní povinnosti za sebou a užijte si radost z jízdy: Přepracovaný F 800 GT vás na každé cestě překvapí ještě větším sportovním a dynamickým výkonem – pro průjezdy idylickými uličkami, vinutými alpskými průsmyky či po nekonečných silnicích. Díky výkonnému dvouválcovému řadovému motoru s výkonem 66 kW (90 k) každá cesta uběhne rychle – a současně motor plní normu EU-4. Tento motocykl je vybaven elektronickými systému a škálou jízdních režimů a také systémem ABS ve standardu. Mezi další volitelné příslušenství patří ASC (Automatic Stability Control) and vyzkoušený a prověřený systém Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment). Ve zkratce: Jediné co musíte udělat je nasednout a vaše cesta může začít.

Klasické GT. Jízda bez konce.

Design: lehký a elegantní.

Motocykl má dynamický design a je ideální pro cestování v jakémkoliv počasí. Čisté linie slibují čirou radost z jízdy již od samého počátku – a také ho dostanete. Štít přístrojů je vybaven novým designem přístrojů a zobrazuje mnohem více informací. Slušivé detaily, jako je nové plexi s matným logem GT nebo pozinkovaný boční panel s logem F 800 GT ještě více zvýrazní nový design. Dalším poutavým prvkem je nový tlumič výfuku, který není pouze atraktivní součástí, ale také plní normu EU-4.

Pro zřetelný vzhled jsou na výběr tři barevné varianty. Každá barva dává F 800 GT jiný charakter. Od elegantního po super-sportovní. Můžete se samo rozhodnout, který se vám nejvíce líbí a vyhovuje vašemu jízdnímu stylu.

Technologie: silný dvouválec s dynamickým výkonem.

Otočením rukojeti plynu a výkon 90 k (66 kW) zajistí, že vaše každodenní povinnosti vás jen tak nechytí. Vodou chlazený řadový dvouválec se zdvihovým objemem 798 cm3 přináší pozoruhodný tah na každé cestě. zajišťuje skvělý výkon díky ozubeného nízkoúdržbového řemene. Dlouhé kyvné rameno zadního kola a odpružení zajistí vysokou úroveň stability při jízdě a zajistí zážitek z jízdy.

Výbava: pohodlí a bezpečnost jsou ty nejlepší společníci na cesty.

S tímto zábavným strojem je také garantováno perfektní ovládání a pohodlí. Několik druhů sedel a nastavitelné páčky spojky a brzdy vám umožní si přizpůsobit motocykl individuálním ergonomickým požadavkům. Systém Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment) umožní nastavit odpružení pro optimální tlumení a pohodlí při jízdě. Díky elektronickému vstřikování máte nyní lepší kontrolu nad plynem. Díky standardním jízdním režimům Rain a Road a volitelnému režimu Dynamic je motocykl F 800 GT dokáže ještě lépe adaptovat na jakýkoliv povrch a styl jízdy.

Standardní výbavou je také ABS, které vám bude asistovat při každém brzdění. Volitelná funkce ASC funguje nyní ještě lépe – především na mokré vozovce.

Více osobitosti: volitelná výbava a příslušenství.

Standardní F 800 GT již zachycuje ideál Gran Turismo téměř dokonale – perfektní kombinací sportovního charakteru a komfortu pro cestování. BMW Motorrad také nabízí širokou škálu volitelné výbavy a příslušenství pro personalizaci F 800 GT přesně podle vašich potřeb. Například nabízíme celou škálu praktických úložných řešení. S tímto řešením si sebou můžete vzít co chcete – ať již na dlouhé cesty, krátké výlety nebo každodenní dojíždění do práce.

Motor
Typ Vodou chlazený čtyřtaktový řadový dvouválec, čtyři ventily na válec, dvě nahoře umístěné vačkové hřídele, mazání suché klikové skříně
Vrtání x zdvih 82 mm x 75.6 mm
Zdvihový objem 798 ccm
Nominální výkon 66 kW (90 PS) při 8 000 U/min (možné snížení výkonu 35 kW (48 PS) při 6 750 U/min)
Největší točivý moment 86 Nm při 5.800 U/min (snížení výkonu 69 Nm při 3 500 U/min)
Kompresní poměr 12,0 : 1
Úprava paliva / Systém řízení motoru Elektronické vstřikování
Čištění spalin Řízený trojcestný katalyzátor, emisní norma EU-4
Jízdní vlastnosti / Spotřeba paliva
Největší rychlost Přes 200 km/h
Spotřeba paliva na 100 km při konst. 90 km/h 3,4 l
Spotřeba paliva na 100 km při konst. 120 km/h 4,3 l
Typ paliva Bezolovnatý benzín Super, minimální oktanové číslo 95 (ROZ)
Elektrické systémy
Alternátor Trojfázový generátor 400 W
Baterie 12 V / 12 Ah, bezúdržbová
Přenos energie
Spojka Vícekotoučová v olejové lázni, mechanické ovládání
Převodovka Ozubová šestistupňová převodovka integrovaná do bloku motoru
Pohon Hnací řemen s tlumičem v záběru
Podvozek / brzdy
Rám Mostový hliníkový rám, spolunesení motoru
Vedení předního kola / odpružení Teleskopická vidlice, Ø 43 mm
Vedení zadního kola / odpružení Jednoramenná kyvná páka z hliníkové slitiny se zadní nápravou, nastavitelnou pomocí Excenter, centrální pružící jednotka, předpětí pružiny plynule hydraulicky nastavitelné pomocí ručního kolečka, nastavitelné tahové stupňové tlumení
Dráha pružiny vpředu / vzadu 125 mm / 125 mm
Rozvor kol 1,514 mm
Závlek 94,6 mm
Rejdový úhel hlavy 64,2°
Kola Litá hliníková
Rozměr ráfků vpředu 3,50 x 17"
Rozměr ráfků vzadu 5,50 x 17"
Pneumatiky vpředu 120/70 ZR 17
Pneumatiky vzadu 180/55 ZR 17
Brzdy vpředu Dvoukotoučová brzda,brzdové kotouče uložené plovoucím způsobem, průměr 320 mm, čtyřpístový pevný třmen
Brzdy vzadu Jednokotoučová brzda, průměr 265 mm, jednopístový plovoucí třmen
ABS Sériově
Rozměry / hmotnost
Délka 2.156 mm
Šířka (nad zrcátkem) 905 mm
Výška (bez zrcátek) 1.248 mm
Výška sedadla při hmotnosti prázdného vozidla 800 mm (dostupná variabilita prostřednictvím zvláštní výbavy a příslušenství v rozmezí od 765 mm až 820 mm)
Délka podsedlového rámu při hmotnosti prázdného vozidla 1.835 mm (dostupná variabilita prostřednictvím zvláštní výbavy a příslušenství v rozmezí 1.755 mm až 1.860 mm )
Hmotnost prázdného vozidla, připraveno k jízdě, plně natankováno 1) 213 kg
Suchá váha 2)  
Celková přípustná hmotnost 420 kg
Užitečná nosnost (u sériové výbavy) 207 kg
Využitelný obsah nádrže 15 l
z toho rezerva ca. 3 l

 


Technické údaje se vztahují k hmotnosti prázdného vozidla dle DIN
1) Dle směrnice 93/93/EHS se všemi provozními kapalinami, natankováno s minim. 90 % využitelným obsahem nádrže
2) Hmotnost prázdného vozidla bez provozních kapalin

Kontaktní osoba: Pavel Sýkora | Tel.: +420 606 785 470